Philips TAS5305/00 Kablosuz Hoparlör 16W (IPX7)

Philips TAS5305/00 Kablosuz Hoparlör 16W (IPX7)

MarkalarPhilips
Ürün Kodu:TAS5305
Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 1.599,00TL

  • Vergiler Hariç: 1.599,00TL

Partiyi dilediğiniz yere taşıyın!

Su geçirmez ve kullanıma hazır.

Bu taşınabilir Bluetooth hoparlör IPX7 koruması sunar. Yani, 30 dakika boyunca 1 metreye kadar derinlikteki suyun içerisinde kalabilir. Duşta, havuz kenarında hatta havuzun içinde parti yapabilirsiniz. Kablosuz kapsama alanı 20 metredir.

12 saat oynatma süresi ile parti başlasın.

Yüksek ses düzeyinde bile netlikten ödün vermez, ayrıca pasif yayıcı bası güçlendirir. 6 saatte tamamen şarj ettikten sonra 12 saatlik oynatma süresi elde edersiniz. Partiyi daha da büyütmek mi istiyorsunuz? Stereo ses için aynı model bir hoparlörle eşleştirin.

Ritme ayak uydurur. LED ışıklar.

Parti son hızla devam ederken, ışık gösterisi de durmuyor. Hoparlörün her iki ucundaki LED ışıklar ritme göre yanıp sönüyor.

Ses girişi. Neredeyse her kaynağa bağlayabilirsiniz.

Hoparlörü pikap ya da MP3 oynatıcı gibi harici bir ses kaynağına bağlamak mı istiyorsunuz? Hoparlörün arkasındaki ses giriş soketi sayesinde hoparlörü neredeyse tüm elektronik cihazlara bağlayabilirsiniz.

Kolay eşleştirme.

Bluetooth cihazlarınıza bağlanmak kolaydır. Bluetooth düğmesine kısaca bastığınızda hoparlör eşleştirme için hazırdır.

Gürültü önleme fonksiyonu. Ses bozulması olmadan yüksek ses sunar.

Gürültü önleme fonksiyonu pil zayıfken bile yüksek kaliteyi koruyarak daha yüksek sesle müzik dinlemenize olanak sağlar. 300 mV ve 1000 mV aralığındaki giriş sinyallerini kabul eder ve hoparlörlerinizin ses bozulması nedeniyle zarar görmesini önler. Bu dahili fonksiyon, amplifikatörden geçerken müzik sinyallerini izler ve gürültüden kaynaklanan ses bozulmalarını ses seviyesini etkilemeden önleyerek tepe değerlerini amplifikatör aralığında tutar. Taşınabilir hoparlörün müziksel tepe değerlerini yeniden üretme becerisi pil gücüyle birlikte düşer ancak gürültü önleme özelliği, düşük pilden kaynaklanan tepe değerlerini düşürerek müziğin bozulmasını engeller.

Stereo ses için aynı model bir hoparlörle eşleştirin.

Bluetooth cihazlarınıza bağlanmak kolaydır. Bluetooth düğmesine kısaca bastığınızda hoparlör eşleştirme için hazırdır.