Philips TAS7505/00 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Dahili Power-Bank

Philips TAS7505/00 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Dahili Power-Bank

MarkalarPhilips
Ürün Kodu:TAS7505
Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 2.199,00TL

  • Vergiler Hariç: 2.199,00TL

Harika müzik!

Biçim ve işlev uyum içinde ve mükemmel bir şekilde bir arada.

Bu Bluetooth hoparlör ile sabah antrenmanından balkonda akşam yemeği keyfine kadar her yerde müziğinizi dinlerken stilinizi yansıtabilirsiniz. Kabartmalı düğmeler müziği, stereo eşleştirmeyi, Bluetooth'u ve daha fazlasını kontrol etmenize olanak tanır. Taşıma askısı takmak isterseniz hoparlörün kordon deliğini kullanabilirsiniz.

20 saat çalma süresi. 4,5 saat şarj süresi.

Tam şarjda 20 saat oynatma süresi sunar ve 20 metre kablosuz kapsama alanına sahiptir. Birlikte verilen USB-C kablosu ile hoparlörü 4,5 saatte şarj edebilirsiniz.

Power-bank işlevi. USB-A bağlantı noktası ile mobil cihaz şarj edebilirsiniz.

Hoparlörde, küçük bir cihazı şarj etmek için hoparlörü kullanabilmenizi sağlayan kullanışlı bir USB-A bağlantı noktası bulunur. Bluetooth eşleştirmesi basittir ve hoparlör en son eşleştirildiği cihazı hatırlar.

Kvadrat hoparlör kumaşı. Sesi ulaştırmak için tasarlandı.

Bu hoparlör, üstün kaliteli ürünler üreten Kvadrat tarafından tasarlanmış birinci sınıf hoparlör kumaşıyla kaplanmıştır. Yün karışımlı bu mükemmel materyal akustik olarak şeffaftır, bu sayede hoparlörden odanıza serbestçe ses akışı sağlanır.

Yüksek sesle çalın. Stereo ses için eşleştirin.

Pasif yayıcı güçlü bas sunar ve 3,75 inç tam aralıklı sürücü ile ses, yüksek ses düzeylerinde bile nettir. Müziğiniz daha güçlü mü duyulsun istiyorsunuz? Stereo ses için aynı model bir hoparlörle eşleştirin.