Philips TAW6505 Kablosuz Ev Hoparlörü

Philips TAW6505 Kablosuz Ev Hoparlörü

MarkalarPhilips
Ürün Kodu:TAW6505
Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 4.999,00TL

  • Vergiler Hariç: 4.999,00TL

Her odada daha güçlü ses.

DTS Play-Fi. Yüksek kaliteli çoklu oda ses sistemi.

Bu kablosuz hoparlör DTS Play-Fi ile uyumludur. Yani diğer Play-Fi ile uyumlu hoparlörlerle kolayca senkronize ederek çoklu oda ses sistemi oluşturabilirsiniz. Hatta soundbar'ınız Play-Fi Surround teknolojisini destekliyorsa bu hoparlörü film akşamlarında gerçek bir surround ses kurulumunun parçası haline getirebilirsiniz.

Her odada zengin ses. Odalar arasında mükemmel senkronizasyon.

İki woofer, iki pasif yayıcı ve iki tweeter'dan oluşan kombinasyon, güçlü basları ve canlı tizleriyle odayı dolduran bir ses sunar. Wi-Fi üzerinden akış özelliği en yüksek sinyal kalitesini sunar ve sesin hoparlörler veya odalar arasında mükemmel biçimde senkronize olmasını sağlar.

Akıllı asistan hoparlörlerinizin sesini artırın.

Alexa özellikli cihazlara ya da Google Asistan özelliğine sahip herhangi bir cihaza hoparlörden müzik çalmasını söyleyin. Parti için sesi açın. Akşam olduğunda sesi kısın. Haberleri ve daha fazlasını öğrenin. Tüm bunları ellerinizi kullanmadan yapın.

Spotify Connect. Tidal. Deezer. Hepsi burada.

Bu hoparlörle doğrudan Spotify'dan akış gerçekleştirebilir ya da Play-Fi uygulaması üzerinden Tidal'daki yüksek çözünürlüklü albümlere erişebilirsiniz. Salonda dinlediğiniz parti çalma listelerinden ofiste dinlediğiniz podcast'lere kadar tüm sevdiğiniz içerikler daha zengin, güçlü ve net bir ses kalitesine sahip olur.

Tüm cihazlarınıza bağlanır.

Wi-Fi, Bluetooth, Google Chromecast ve Apple AirPlay 2 uyumluluğu sayesinde favori müziklerinizi ve podcast'lerinizi dilediğiniz şekilde dinleyebilirsiniz. iOS cihaz kullanıyorsanız Siri'yi kullanarak hoparlörü sesinizle kontrol edebilirsiniz.

Dahili LED ışık. Philips Ambilight TV ile çalışır.

Bu kablosuz hoparlörün tek işlevi müzik çalmak değildir. Aynı zamanda Ambilight teknolojisini de destekler. Hoparlörün üzerindeki Ambilight bağlantı düğmesine bastığınızda hoparlör, TV'nize bağlanır. Film izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken daha güçlü bir Ambilight efektinin keyfini çıkarın.