Philips TAB8205/10 Dolby Audio 2.1 Kanal 120W

Philips TAB8205/10 Dolby Audio 2.1 Kanal 120W

MarkalarPhilips
Ürün Kodu:TAB8205
Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 3.599,00TL

  • Vergiler Hariç: 3.599,00TL

Filmler ve müzik için daha derin ses.

Play-Fi. Çoklu oda ses sisteminden surround sese.

Kolay Play-Fi uyumluluğu, bu soundbar'ı çoklu oda kurulumunuzun yıldızı haline getirir. Çoklu oda ses sistemi için Play-Fi ile uyumlu hoparlörleri senkronize edebilir, hatta gerçek bir surround ses sistemi oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Philips Sound uygulaması veya Play-Fi uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Sesli asistan özellikli favori cihazlarınıza bağlanır.

Alexa özellikli cihazlara ya da Google Asistan ile çalışan herhangi bir hoparlöre soundbar'dan müzik çalmasını söyleyin. Tercihiniz Siri mi? Bu soundbar Apple AirPlay 2 ile çalışır, yani Siri'ye de emir verebilirsiniz. Müziğin sesini açın. Parçaları atlayın. Tüm bunları ellerinizi kullanmadan yapın.

Dahili subwoofer'a sahip akıllı, kompakt soundbar.

Bu soundbar, izlediğiniz içeriklere ve sevdiğiniz müziklere yeni bir ses boyutu katar. 2.1 kanal film müziklerini daha zengin, efektleri daha çarpıcı ve diyalogları daha anlaşılır hale getirir. Dahili subwoofer ise her patlamaya ve ritme etki kazandırır.

Dolby Audio. Aksiyonun merkezinde olun.

En sevdiğiniz program ve filmlere kendinizi kaptırın. Dahili subwoofer'a sahip bu soundbar, daha kapsamlı ve sürükleyici bir deneyim için Dolby Digital Plus formatını destekler. Sesler daha net, efektler ise daha etkili duyulur.

Favori kaynaklarınıza kolayca bağlanın.

Spotify Connect, Spotify'ın en kaliteli sinyaliyle Wi-Fi üzerinden akış gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca Apple AirPlay2 veya Bluetooth ile yüksek çözünürlüklü çalma listelerini mobil cihazınızdan dinleyebilirsiniz. Ses girişine eski ses kaynaklarınızı bağlayabileceğiniz soundbar, optik girişe de sahiptir.

HDMI ARC. Soundbar'ı TV kumandanızla kontrol edin.

Birden fazla uzaktan kumanda arama günleri sona erdi. Bu soundbar, TV'nize HDMI ARC ile bağlanarak soundbar'ın ses düzeyini TV'niz için kullandığınız kumanda ile kontrol edebilmenizi sağlar.

Benzersiz geometrik tasarım. Kolay kurulum.

Bu soundbar, sade görünümlü benzersiz bir eğimli tasarıma sahiptir. Birlikte verilen duvar braketleri, cihazı yerleştirirken daha fazla seçeneğe sahip olmanızı sağlar. Dahili subwoofer ise ekstra bir hoparlör için zeminde yer bulma ihtiyacını ortadan kaldırır.