Philips TAB8805/10 Dolby Atmos 3.1 Kanal 300W

Philips TAB8805/10 Dolby Atmos 3.1 Kanal 300W

MarkalarPhilips
Ürün Kodu:TAB8805/10
Stok Durumu:2-3 gün içinde
  • 6.499,00TL

  • Vergiler Hariç: 6.499,00TL

Güçlü ve sinematik ses!

Akıllı soundbar. Güçlü sinema deneyimi.

Bu soundbar, izlediğiniz içeriklere ve sevdiğiniz müziklere 300 W gücünde zengin ses kazandırır. 3.1 kanal her odayı büyüleyici film müzikleri, çarpıcı efektler ve kristal netliğinde diyaloglarla doldurur. Kablosuz subwoofer ise her patlamaya ve ritme etki kazandırır.

Dolby Atmos ile heyecanın dozunu artırın.

İzlediğiniz her içerikte heyecanı artırın. Dolby Atmos ile uyumlu olan bu soundbar, hem derinliği hem de yüksekliği yeniden üreterek yukarıdan ve aşağıdan akıp giden sanal üç boyutlu surround ses oluşturur.

Play-Fi. Çoklu oda ses sisteminden surround sese.

Kolay Play-Fi uyumluluğu, bu soundbar'ı çoklu oda kurulumunuzun yıldızı haline getirir. Çoklu oda ses sistemi için Play-Fi ile uyumlu hoparlörleri senkronize edebilir, hatta gerçek bir surround ses sistemi oluşturabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Philips Sound uygulaması veya Play-Fi uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Sesli asistan özellikli favori cihazlarınıza bağlanır.

Alexa özellikli cihazlara ya da Google Asistan ile çalışan herhangi bir hoparlöre soundbar'dan müzik çalmasını söyleyin. Tercihiniz Siri mi? Bu soundbar Apple AirPlay 2 ile çalışır, yani Siri'ye de emir verebilirsiniz. Müziğin sesini açın. Parçaları atlayın. Tüm bunları ellerinizi kullanmadan yapın.

Favori kaynaklarınıza kolayca bağlanın.

Müzik dinlemek istediğinizde Spotify Connect, Spotify'ın en kaliteli sinyaliyle Wi-Fi üzerinden akış gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca Apple AirPlay 2 veya Bluetooth ile yüksek çözünürlüklü çalma listelerini mobil cihazınızdan dinleyebilirsiniz. Film izlemek ve oyun oynamak istediğinizde 4K geçiş, 4K HDR video kaynaklarını çözünürlük kaybı olmadan bağlamanızı sağlar.

HDMI eARC. En yeni surround ses formatlarının keyfini çıkarın.

Kendinizi ekranda yaşananların heyecanına kaptırmışken hiçbir ayrıntıyı kaçırmayın. Bu soundbar, Dolby Atmos gibi gelişmiş ses formatlarının tüm gücünden yararlanmanızı sağlayan yüksek hızlı HDMI eARC bağlantısı ile uyumludur. Ayrıca soundbar'ın ikili HDMI girişi vardır.

Benzersiz geometrik tasarım. Kolay kurulum.

Sade görünümlü benzersiz bir geometrik tasarıma sahip bu soundbar'ı TV'nizin altına veya yanına kolayca yerleştirebilirsiniz. Birlikte verilen duvar braketleri, kurulum seçeneklerinizi artırırken güçlü kablosuz subwoofer tek başına harika görünür.